Kadra klubu

MILENA CHLEWICKA- SENSO FRAJDA

Praca z dziećmi jest dla mnie pasją i radością.

Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego na kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna i Przedszkolna z edukacją artystyczną. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Przez wiele lat działałam w harcerstwie zakładając i prowadząc gromadę zuchową i drużynę harcerską.
Praca z dziećmi motywuje mnie do poszerzania swoich umiejętności i kwalifikacji. Z myślą o potrzebach dzieci ukończyłam kurs języka migowego, kurs trenera złości oraz TUS, Sensoplastykę, pracę elementami integracji sensorycznej, kurs tańców integracyjnych, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, kurs dla animatorów zabaw. W pracy pedagogicznej wzorem dla mnie jest Janusz Korczak, który mawiał „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Pragnę pomagać najmłodszym w radosnym odkrywaniu świata.

 

 

MONIKA CZAPLA- KLUB ADAPTACYJNY

 Nazywam się Monika Czapla. W Akademii Kreatywności mam przyjemność pracować już trzy lata. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z gimnastyką korekcyjno- kompensacyjną, a także studia drugiego stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne. Pierwszy kierunek jest zdecydowanie bliższy memu sercu i to właśnie z zawodem nauczyciela wychowania przedszkolnego wiążę swoją przyszłość. Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość i satysfakcję, a najważniejsze dla mnie jest ich bezpieczeństwo. Moją największą pasją są góry i każdą okazję staram się wykorzystać na wycieczkę w ukochane miejsca.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 • Adres: 
  25-526 Kielce
  ul. Okrzei 47/51
  parter, wejście od podwórza
  Recepcja II p tel. 41 34 444 33
  lub tel. kom. 604 797 370
  czynna pon - sob, godz. 11 - 20

 • Godziny pracy: 
  Kreatywne przedszkole - 6.30 - 16.30

Facebook

Stosujemy politykę informacyjną dotyczącą danych osobowych oraz używamy ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zgadzam się